Náš tým

bannerš

Míša

Míše je 18 let a studuje Gymnázium K. V. Raise v Hlinsku. Kromě toho, že hraje na kytaru jako Hendrix, má ráda deskové hry a cestování.

Patrick

Čtyřiadvacetiletý Welšan Patrick se do Česka přistěhoval v létě 2013. Na plný úvazek zápasí s češtinou a pracuje jako koordinátor projektu Hand of Hope.

Katt

Katce, které nikdo (snad kromě rodičů) neřekne jinak než Katt, je 20 let. Studuje VŠ v Jihlavě a ráda poznává nové lidi. Má slabost pro jídlo, kočky a štěňata.

Hanka

Hanka pochází z dalekého Slezska, a tak není divu, že si občas (láskyplně!) utahujeme z jejího dialektu. Je jí 27 let a pracuje v organizaci Mládež pro Krista.

Luca

22 let, tak dlouho už je Luca na světě, a to z ní také dělá nejmoudřejšího a nejkreativnějšího člena týmu. Studuje na Masarykově univerzitě v Brně a je zarytá milovnice Pána prstenů.

Nela

Nela je další člen týmu studující v Brně na MU. Je jí 20 let, miluje filmy a kromě Majáku ji také zastihnete v Café Mandala, kde vám udělá to nejlepší kafe na světě.

Vojta

Třetí dvacetiletý člen týmu Vojta studuje na Fakultě sociálních studií v Brně. Rád pracuje s mládeží a (až příliš) rád jí. Říká se o něm, že trpí slabou formou felinofobie.